Nejčastější otázky

K čemu slouží nákup voucherů?

Řada podnikatelů během nouzového stavu nemohli normálně fungovat a dostali se tak do finanční tísně. Dnešním nákupem voucheru a jeho uplatněním v budoucnosti pomůžeme místním podnikatelům aspoň trochu překlenout tuto krizi.

Jak fungují vouchery?

Pokud se rozhodnete nabídnout voucher, tedy předplacení služby nebo produktu, zaškrtněte tuto variantu v Kartě producenta. Kupující voucheru bude kontaktovat vaši společnost přímo pomocí předem připraveného e-mailu. Vy uvidíte částku voucheru a a email kupujícího. Fakturu odešlete přímo zákazníkovi. Po obdržení platby zašlete kupujícímu voucher e-mailem.

U podnikatele není možnost nákupu voucherů, jak to?

Ne každý podnikatel či řemeslník nabízí skrze tuto stránku vouchery. Smyslem stránky je i propagovat kvalitní regionální producenty a mapovat pro Vás zajimavá místa pro Vaši návštěvu.

Momentálně nemůžu koupit poukázky, jak mohu pomoci?

Pokud chcete podnikatele a regiony podpořit, sdílejte tyto stránky na sociálních sítích a mezi přáteli.

Co se stane, pokud budu mít dotazy ohledně voucheru nebo ho nedostanu?

Zprostředkováváme pouze výměnu informací mezi Vámi a podnikateli. Nedokážeme však sledovat, zda byla provedena platba a zda byl zaslán voucher. Ukládejte si proto veškerou e-mailovou komunikaci, abyste se na ni mohli v případě pochybností odvolat. V zásadě by vám každý podnikatel měl být schopen pomoci a odpovědět na vaše otázky.

Předáváte mou e-mailovou adresu?

Váš e-mail použije pouze společnost, od které chcete zakoupit poukaz. Nikdo jiný vám proto nemůže napsat a my nesledujeme a neukládáme data z Vašich objednávek.